Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie Okresu Wielkanocnego.
  2. Za tydzień składka przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii oraz na działalność Radia VIA.
  3. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie VIII Róża Niewiast. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.30.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św., w niedziele i święta o 15.30.
  5. Wraz z dziećmi pierwszokomunijnymi przeżywamy „Biały tydzień”.
  6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.15 przeżywać będziemy rocznicę pierwszej komunii św.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  8. Msze św. gregoriańskie za + Marię Lamch odprawiane są poza parafią.
  9. W minionym tygodniu odszedł do wieczności + Wiesław Smoleń. Módlmy się o radość wieczną dla niego: Wieczne odpoczywanie…